با خرید یکساله سرویس های وبانت تا 20 درصد تخفیف بگیرید

طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز

طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز

 

هر کسب و کار برای گسترش باید خود را با پیشرفت های روزمره تطبیق دهد. از آنجایی که فضای اینترنت به سرعت در حال رشد می باشد ، تمامی کسب و کار ها به دنبال طراحی سایت هستند. طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز هم یکی از این تجارت ها به شمار می آید. طلا و جواهر همیشه بازار چشم گیری داشته است. بنابراین چه در گذشته یک جواهر فروشی داشته اید و چه الان تصمیم دارید وارد این عرصه شوید ، باید در مورد طراحی سایت طلا و جواهر اطلاعاتی به دست بیاورید تا بتوانید فروش خوبی داشته باشید و موفق شوید. اگر به دنبال طراحی سایت طلا و جواهر هستید ، ابتدا بهتر است با مزایای داشتن یک سایت طلا و جواهر آشنا شوید.

 

مزایای طراحی سایت طلا و جواهر

گستردگی و زیبایی این صنعت بسیاری از اشخاص را به سوی خود جذب کرده است. در صنعت طلا و جواهر شما فقط محدود به یک نوع از جواهرات نمی باشید. می توانید در تمامی بخش های آن فعالیت کنید. طلا و جواهرات را می توان با توجه به جنس آن ها به دسته های مختلفی تقسیم بندی کرد. مانند : طلای سفید ، طلای زرد ، نقره ، برنز و غیره. به علاوه تمامی جواهرات به دسته های گوناگونی از قبیل : گوشواره ، النگو ، گردنبند ، انگشتر و غیره تقسیم می شوند. داشتن یک جواهر فروشی مجازی به شما عزیزان کمک می کند تا نام برند خود را تبلیغ کرده و علاوه بر آن فروش خود را نیز افزایش دهید. همچنین می توانید مشتریانی از تمامی نقاط کشور داشته باشید. در نتیجه فروش شما تنها به یک شهر یا منطقه محدود نخواهد بود.

 

ظاهر سایت طلا و جواهر

یک جواهر فروشی آنلاین پیش از هر موردی باید ظاهری زیبا داشته باشد. شاید کسی به ظاهر یک سوپر مارکت آنلاین توجه چندانی نکند اما از آنجایی که طلا و جواهرات از جمله کالاهای زینتی هستند و مشتریان خاصی دارند، باید ظاهر و نمای بسیار زیبایی داشته باشد. ظاهر زیبای طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز تاثیر به سزایی بر مشتریان دارد. تقسیم بندی جواهرات در دسته های مناسب و عکس های بسیار زیبا از آن ها باعث جذب هر چه بیشتر مشتریان می شود.

بسیاری از جواهر فروشی های آنلاین از طراحی های بسیار زیبایی برای فروشگاه خود استفاده می کنند. شما هم می توانید با استفاده از امکاناتی که بسیاری از فروشگاه های اینترنتی در اختیار شما می گذارند مانند بنر ها ظاهر جواهر فروشی را مشتری پسند کنید و فروش خود را افزایش دهید. با وجود این که ظاهر یک جواهر فروشی آنلاین می تواند باعث جذب مشتریان شود اما نمی تواند آن ها را به مشتریان ثابت شما تبدیل کند! برای این امر باید امکانات متعددی را در نظر بگیرید که وبانت در ادامه آنه ا را مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز

 قیمت طلا

یکی از نکاتی که در رابطه با طراحی سایت طلا و جواهرات در شیراز باید در نظر گرفت قیمت طلا می باشد. طلا و جواهرات از جمله کالا هایی هستند که ارزش بسیار زیادی دارند و قیمت آن ها در بازار مرتبا تغییر می کند. بروزرسانی قیمت یک جواهر فروشی آنلاین می تواند به شکل های مختلفی صورت بگیرد. اگر در گذشته به فروش طلا و جواهرات مشغول بوده اید ، بی شک با این کار آشنایی دارید. اما مشکل اینجاست ؛ تغییر قیمت طلا و جواهرات در یک جواهر فروشی آنلاین نمی تواند به شکل های سنتی صورت بگیرد. بنابراین در طراحی سایت طلا و جواهر باید قابلیت هایی در نظر گرفته شود که بتواند پاسخگوی نیاز های این کسب و کار باشد.

 

فاکتور های طلا

با خرید طلا یک فاکتور به مشتری تحویل داده می شود. فاکتور ها در طلا فروشی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشند. فاکتور های طلا فروشی نشان می دهند که چه کسی طلا را خریداری کرده است. اگر مشتریان فاکتور جواهراتی که خریداری کرده اند را نداشته باشند ، نمی توانند مالکیت خود را ثابت کنند. یک طلا فروشی آنلاین موظف است که این فاکتور ها را به مشتریان تحویل دهد. در طراحی سایت طلا و جواهر باید به این موضوع نیز توجه کرد. با صادر کردن فاکتور ها به صورت خودکار در یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر دیگر نیازی به ثبت فاکتور ها به صورت دستی نمی باشد. فاکتور دارای ویژگی هایی مانند : مشخصات خریدار ، قیمت طلا ، اجرت طلا ، مالیات ارزش افروده می باشد. این اطلاعات در فاکتور هایی که به صورت خودکار در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر صادر می شود ، نیز باید وجود داشته باشد. صدور فاکتور های معتبر و تحویل آن به کاربران باعث می شود که به جواهر فروشی شما اعتماد کنند و برای خریدهای دیگر هم باز به شما وبسایت شما مراجعه کنند.

 

 

نیاز های سایت طلا و جواهر

یکی از ویژگی های یک جواهر فروشی آنلاین، امکان تعویض جواهرات است. در طلا و جواهر فروشی ها در سراسر کشور مشتریان می توانند طلا و جواهرات خود را با طلا و جواهرات جدیدتر تعویض کنند. یک جواهر فروشی آنلاین هم می تواند این ویژگی را داشته باشد. بسیاری از جواهر فروشی های آنلاین این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم می آورد.

یکی دیگر از بخش هایی که در فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر می تواند به مشتریان کمک کند ، راهنمای انتخاب سایز مناسب طلا و جواهر است. به عنوان مثال : برای خرید انگشتر مشتریان باید از سایز دقیق آن اطلاع داشته باشند. شما می توانید در جواهر فروشی آنلاین خود با نشان دادن الگو های مناسب مشتریان را در انتخاب بهترین گزینه یاری کنید.

در یک فروشگاه اینترنتی طلا و جواهر باید امکان بازگشت محصولات وجود داشته باشد. ممکن است مشتریان از خرید محصولات خود پشیمان شوند و یا ارسال کالا به اشتباه صورت گرفته باشد و کالا آسیب دیده باشد. در این صورت سایت طلا و جواهر باید بتواند این امکان را برای مشتریان فراهم آورد.

 

 

طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز

امکانات پایه و ضروری سایت فروش جواهرات

 • مشتریان باید بتوانند به راحتی طلا و جواهرات مورد نظر خود با جستجو براساس برخی ویژگی هایی چون : نوع جواهر ، جنس و قیمت آن پیدا کنند.
 • میبایست امکان رهگیری هر سفارشی که ثبت می شود ، وجود داشته باشد.
 • ماژول دریافت قیمت طلا
 • امکان تعریف روش های ارسال محصول و محاسبه ی خودکار قیمت در یک جواهر فروشی باید براساس هزینه بیمه و مسافت محاسبه شود.
 • اختصاص یک صفحه به جواهراتی که ممکن است ، در برخی مناسبت ها بخواهید برای مشتریان گرامی کد تخفیفی در نظر بگیرید.
 • امکان تماس برای دریافت قیمت طلا و جواهرات
 • امکان ارائه تخفیف با توجه به حجم طلا و جواهرات و مبلغ آن ها
 • امکان ثبت سفارش برای دریافت پیش فاکتور: در خرید طلا و جواهرات مشتریان رگرامی
 • امکان ثبت فاکتور های رسمی : طلا و جواهرات از جمله کالا هایی است که نیازمند فاکتور رسمی است که نرخ مالیات ارزش افزوده در آن قید شده باشد.
 • ثبت فیش پرداخت
 • ثبت تراکنش خودکار زمانی یک پرداخت از طریق درگاه بانکی صورت می گیرد.
 • امکان تهیه ی لیستی از مشتریان به همراه شماره ی موبایل و ایمیل آن ها براساس ویژگی های مختلف مانند : نوع جواهراتی که خرید کرده اند یا مبلغ خرید آن ها

 

امکانات پیشرفته و دلخواه

امکانات دیگری که یک جواهر فروشی آنلاین می تواند در سایت خود به ثبت برساند را بررسی می کنیم :

 • امکان پیش خرید جواهرات ناموجود:موجودی برخی کالا ها ممکن است ، به سرعت تمام شود ، اما در یک جواهر فروشی آنلاین باید امکان خرید جواهرات ناموجود وجود داشته باشد. این گونه هم مشتریان طلا یا جواهر مورد نظر خود را خریداری می کنند و هم شما مشتریان خود را از دست نمی دهید.
 • امکان گزارش گیری از فاکتور های رسمی صادر شده
 • امکان تعیین سقف برای طرف حساب ها : می توانید برای طرف حساب هایی که در فروشگاه خود ثبت می کنید ، مبلغی را تعیین کرده تا کاربران نتوانند بابت بدهکاری های قبلی زیاد سفارش ثبت کنند.
 • امکان مشاهده سابقه خرید هر مشتری از جواهر فروشی
 • امکان قرار دادن تعداد روز مد نظر برای تهیه طلا و جواهرات به مشتریان : این بخش هم برای جواهرات ناموجود و هم برای جواهرات سفارشی کاربرد خواهد داشت.
 • گزارش گیری از فاکتور های رسمی
 • مشاهده گزارشی از میزان فروش ، درآمد و سود و زیان : خرید و فروش طلا و جواهرات با ریسک بالایی رو به رو است به همین دلیل اطلاع از میزان فروش و سود و زیان می تواند کمک بسزایی به جواهر فروشی ها کند.

 

 

طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز

هزینه ی طراحی سایت طلا و جواهر

هزینه ی طراحی سایت طلا و جواهر با توجه به امکاناتی که برای آن مد نظر دارید ، می تواند بسیار متفاوت باشد. علاوه بر هزینه های طراحی سایت طلا و جواهر ممکن است هزینه های دیگری مانند هزینه ی طراحی اپلیکیشن هم به آن اضافه شود که البته این موضوع بستگی به نوع نیاز های شما خواهد داشت. اگر در رابطه با هزینه و قابلیت های طراحی سایت طلا و جواهر در شیراز یا هر نوع سایت دیگری نیاز به مشاوره دارید ، متخصصان وبانت پاسخگوی شما عزیزان می باشند. با ما منحصر به فردترین سایت ها را تجربه کنید. برای خدمات هاستینگ در شیراز با ما تماس بگیرید.

سفارش طراحی سایت طلا و جواهر

 

بروزرساني : 6 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *