با خرید یکساله سرویس های وبانت تا 20 درصد تخفیف بگیرید

پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت

پشتیبانی فنی سایت ، یکی از فعالیت های اصلی ما به عنوان طراحی سایت در شیراز می باشد. ما در ابتدا با بررسی نمودن سایت ، مشکلات آن را پیدا می کنیم و در جهت برطرف کردن آنها پیش می رویم تا کاربرد سایت شما را افزایش دهیم. معمولا هر سیستم نرم افزاری تحت وب ، نیازمند نگهداری و بروزرسانی برای عملکرد بهتر می باشد. وبسایت هم نیز از این امر خارج نیست. سایت شما برای عملکرد بهتر و پاسخ به نیاز مشتریان ، نیازمند نگهداری می باشد. اما منظور از نگهداری سایت چه می باشد؟ سایت در بخش پشتیبانی به دو بخش اصلی ( پشتیبانی محتوایی ) سایت و  پشتیبانی فنی سایت تقسیم می شود. پشتیبانی فنی سایت شامل موارد گوناگونی می باشد.

این بخش شامل انجام بروزرسانی ها ، رفع خطا های احتمالی برنامه نویسی ، پاسخگویی به سوالات متداول ، توسعه و انجام تغییرات لازم در سایت و آموزش می شود. اما ممکن است سایت بعد از مدتی ، با خطا ها و باگ هایی مواجه شود . وجود این خطا ها تاثیر منفی روی سئو سایت شما داشته و منجر به کاهش رتبه سایت شما در نتایج جستجو می شود یا سرعت بارگذاری سایت شما کند شده و نیازمند بررسی می باشد. باید بدانید که در دنیای پر رقابت وب  پشتیبانی فنی سایت ، یکی از فاکتور های اصلی موفقیت و سئو سایت است.

 

مشغله های زندگی روزمره

ممکن است ما به خاطر مشغله هایی که داریم ، برخی از کار ها را فراموش کنیم اما برای حفظ عملکرد بهتر وبسایت خود بعضی از نکات باید به درستی بررسی شود. مانند زمان تمدید هاست و دامنه. شما با سپردن وبسایت خود به یک شرکت پشتیبانی معتبر با خیال آسوده می توانید به سایر فعالیت های خود بپردازید.  وبسایت شما همیشه در دسترس خواهد بود و ترافیک خواهد داشت.

 

پشتیبانی فنی سایت

فناوری تاریخ انقضا دارد

وبسایت شما بطور خودکار سریعا منقضی نمی شود. با گذشت هر ماه و سال ، روش های جدید طراحی ، الگوریتم های گوگل و ویژگی هایی که می توانند به سایت شما اضافه شوند و تکنیک های تجربه کاربردی برای صعود به مواردی که قبلا جزو بهترین ها بودند ، وجود دارد. استفاده از خدمات پشتیبانی سایت شما را همیشه کارآمد و پرسرعت نگه می دارد.

 

اگر وبسایت شما پایین بیاید

گرچه این اتفاق زیاد رخ نمی دهد ، ولی اگر سایت شما به دلیل هک یا هر اتفاق دیگری کاهش رتبه پیدا کند ، چه کار می کنید؟ وبانت با پشتیبانی فنی سایت بصورت تخصصی ، همواره آخرین بک آپ سایت شما را در اختیارتان قرار می دهد و شما برای همیشه از این نگرانی خلاص خواهید شد.

 

نیاز مشتری به مرور زمان تغییر می کند

مدل کسب و کار و نیاز مشتریان شما دائم در حال تغییر است و سایت شما برای برآورده کردن این نیاز ها ، باید توسعه پیدا کند. به عنوان مثال : شاید شما پس از راه اندازی سایت خود با فروش چند محصول مارکتینگ اینترنتی خود را آغاز کنید ، اما بعد از مدتی مشتریان شما درخواست سفارشی سازی و یا کد های تخفیف را به شما بدهند ، همچنین گزینه های به روزرسانی تقریبا بی انتها می باشند و شما برای پاسخگویی به این نیازها ، باید سایت خود را بروزرسانی کنید. خدمات پشتیبانی فنی سایت وبانت ، بلیط شما برای به روز ماندن و ایمن بودن است.

 

موارد پشتیبانی فنی سایت

استفاده مداوم از خدمات پشتیبانی سایت هزینه های کلی شما را در آینده کاهش می دهد. با بروزرسانی مداوم سایت امنیت آن افزایش می یابد. به نیاز های سایت شما سریعا پاسخ داده می شود و بهترین راه حل ها به شما ارائه می شود. ما در وبانت خدمات زیر را در بخش پشتیبانی فنی سایت ارائه می دهیم:

 

نکته آخر

نگهداری و بروزرسانی وبسایت پس از طراحی یکی از مهمترین وظایفی است که مدیر یک سایت به عهده دارد. در یک مثال : پشتیبانی فنی سایت شامل مراقبت وبسایت در قبال مشکلات احتمالی است ، که ممکن است رخ دهد. همچنین در صورتیکه مشکلات فنی وبسایت شما بحرانی نباشند ، در فرآیند پشتیبانی این مشکلات برای شما رفع خواهند شد. اگر به پشتیبانی فنی سایت ، طراحی سایت در شیراز و خرید هاستینگ در شیراز نیاز به مشاوره دارید ، متخصصان ما در وبانت پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

سفارش پشتیبانی سایت

 

بروزرسانی : 8 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *