با خرید یکساله سرویس های وبانت تا 20 درصد تخفیف بگیرید

مدت زمان طراحی سایت

مدت زمان طراحی سایت

سوالی که اکثر ما هنگام طراحی سایت برایمان پیش می آید این است که مدت زمان طراحی سایت چه مقدار طول می کشد؟ بنابراین ما تصمیم گرفتیم که یک جدول زمان بندی را با شما به اشتراک بگذاریم. حتی گاهی اوقات زمان آغاز تا پایان پروژه معمولا 30 تا 40 روز کاری زمان خواهد برد. البته بعضی از پروژه های طراحی سایت ، بسته به پیچیدگی پروژه ممکن است طولانی تر باشد. اما معمولا حدود 30 تا 40 روز کاری زمان می برد. این جدول زمان بندی به عوامل زیادی بستگی دارد ، که پروژه باید در زمان معین به اتمام برسد. در اینجا وجود یک مدیر پروژه طراحی بسیار حائز اهمیت می باشد که بتواند در زمان تعیین شده پروژه را به اتمام برساند و به مشتری تحویل دهد.

 

زمان بندی معمولی طراحی سایت

اگرچه شما در حال طراحی سایت یک برند خاص یا یک کسب و کار عادی و یا طراحی مجدد وب سایت باشید ، روند آن اکثرا به یک شکل می باشد. تفاوت های عمده بین آن ها این است که شما فقط برای طراحی مجدد یک سایت تمام محتوا ها را دوباره ایجاد نمی کنید. فقط عناصر مهم طراحی مانند صفحه اصلی ، صفحه تماس با ما ، اسلاید ها و گرافیک وبسایت را ارتقا یا خلق می کنید. در رابطه با طراحی سایت جدید باید نقشه ها ، استراتژی ها ، برنامه بهینه سازی و سئو را به طور کلی از ابتدا پایه گذاری کنید. با ما همراه باشید تا مراحل طراحی سایت و مدت زمان طراحی سایت مورد نیاز را مورد بررسی قرار دهیم.

 

بخش اول ( پرسشنامه 2 تا 3 روز )

نخستین کار زمانی که شما می خواهید با یک شرکت طراحی سایت همکاری کنید انجام می شود ، جواب دادن به پرسشنامه می باشد . مدت زمان طراحی سایت بستگی به قابلیت هایی دارد که شما نیاز دارید طراح اجرا کند. این پرسشنامه شامل لیستی از پرسش ها در مورد طراحی سایت است که طراح سایت متوجه شود اولویت های شما برای طراحی ، اهداف مشتری ، پیشنهاداتی که در کسب و کار وجود دارد ، پیشنهادات ویژه ای که وجود دارد و غیره چه چیز هایی می باشد.

این کار به طراح شما اجازه می دهد تا بیشتر در مورد کسب و کار شما و مراحل فروش بداند.

 

مدت زمان طراحی سایت

بخش دوم ( مرور پرسشنامه حداقل 1 ساعت )

پس از اتمام پرسشنامه ، یک تماس با تیم طراحی سایت برقرار می شود و پاسخ هایی که به پرسشنامه داده اید را مورد بررسی قرار می دهند . پاسخ به این سوالات به طراحان برای ساخت یک سایت حرفه ای کمک می کند . در طی این قسمت اهداف ، شرایط فروش ، پیشنهادات ، عناصر طراحی و… بررسی می شود .

در پایان این گفتگو اطلاعات کاملی در اختیار طراح سایت قرار می گیرد کخ می تواند مدت زمان طراحی سایت را تقریبا به شما اطلاع دهد.

 

بخش سوم ( تهیه مدارک 3 تا 5 روز )

در این قسمت برخی از کارهای اصلی آغاز می شود . طراح تمامی اطلاعات مورد نیاز را از مشتری دریافت کرده و شروع به کار می کند . از رنگ بندی تا فونت ها در کنار هم چیده می شوند ، تا طرحی به تصویر کشیده شود.چند عامل عمده که در طول فرآیند طراحی باید به آن توجه شود. اهداف مشتریان شما ، مراحل فرآیند فروش و پیشنهادات شما برای استفاده از آن است. صفحه اصلی سایت باید چشم اندازی از چیزی که شما دقیقا مد نظرتان است باشد. زمانی که طراح  صفحه اصلی و صفحات داخلی را ایجاد کرد زمان آن است که با مشتری آنها را مرور کند.

 

مدت زمان طراحی سایت

بخش چهارم ( مرور طراحی 1 تا 5 روز )

طی این مرحله ، طرح اولیه توسط طراح سایت ارائه می شود و مشتری آن را بازدید می کند. اگر طرح اولیه دقیقا همان چیزی باشد که مشتری می خواهد ؛ این مرحله سریع پیش می رود و مدت زمان طراحی سایت را جلو می اندازد . ممکن است مشتری چند تغییر جزئی داشته باشد و تنظیمات آن تقریبا یک روز توسط طراح حرفه ای انجام می شود.

از طرفی هم ممکن است تغییرات بیشتر باشد که تقریبا تا یک هفته زمان ببرد . بنابراین ، بستگی به تغییرات این بخش دارد که نهایتا ممکن است تا یک هفته زمان ببرد.

 

بخش پنجم ( کد گذاری و اجرای طرح 2 تا 5 روز )

بعد از تائید طرح اولیه کد نویسی سایت آغاز می شود . همچنین برای بررسی نهایی و ورود مطالب آماده خواهد شد . اینجا جایی است که شما می توانید پیشرفت سایت خود را روزانه ببنید ، این برای شما جذاب خواهد بود! هنگامی که برنامه نویسی و کد نویسی سایت به پایان رسید ، نوبت بررسی و تائید نهایی می شود . اگر وبسایتی که طراحی می شود در دوران ابتدایی باشد ، باید محتوای جدید هم در آن بارگذاری شود .

 

بخش ششم ( بررسی نهایی و تایید 1 تا 3 روز )

در این قسمت نزدیک به خط پایان می باشیم ، مدت زمان طراحی سایت تقریبا رو به اتمام است . وبسایت برای هرگونه تغییرات نهایی و محتوا مورد بررسی قرار خواهد گرفت . اگر نیاز به اعمال تغییرات باشد ، مجددا بررسی می شود.

 

مدت زمان طراحی سایت

بخش هفتم ( سئو و استارت سایت 1 تا 2 روز )

زمانی که مشتری تائید نهایی را می دهد سایت راه اندازی خواهد شد. سایت شما راه اندازی شد ! در این قسمت می توانید کار بر روی سایت خود را آغاز کنید. برای افزایش بازدید سایت باید بهینه سازی موتور های جستجو یا همان سئو را هم آغاز کنید. مدت زمان طراحی سایت کاملا بستگی به پروژه و طراح دارد.

 

بنابراین مدت زمان طراحی سایت چه مقدار طول می کشد؟

در حالی که هزینه ها و زمان بندی ها اغلب بسیار به هم نزدیک هستند . عواملی هم وجود دارد که مدت زمان به انجام پروژه را تعیین می کند . مانند : نیاز های طراحی ، بازخوردهای مشتری ، منابع آژانس و… بهترین راه برای تعیین زمان بندی طراحی سایت ، بهتر است که از تجربیات طراحان حرفه ای استفاده کنید . بنابراین در اینجا ما در مورد فرآیند کلی ، جدول زمانبندی و بعضی از عواملی که موارد فوق را تغییر می دهد ، بحث کردیم.

اگر در رابطه با طراحی سایت در شیراز و خرید هاستینگ در شیراز نیاز به مشاوره رایگان نیاز دارید ، متخصصان وبانت در ساعات اداری پاسخگوی شما عزیزان می باشند. هم اکنون وبسایت خود را از وبانت سفارش دهید و یک بار برای همیشه به کسب و کار خود رونق ببخشید!

سفارش طراحی سایت

 

بروزرساني : 8 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *