با خرید یکساله سرویس های وبانت تا 20 درصد تخفیف بگیرید

طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز

طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز

 

امروزه به دلیل همه گیر شدن اینترنت و فضای به وجود آمده در دنیای مجازی یکی از پیش نیاز های فروشگاه های تجهیزات پزشکی ، طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز می باشد. به جرعت می توان گفت یکی از پر طرفدار ترین خدمات طراحی در حوزه وبسایت ، طراحی فروشگاه مجازی می باشد. دلیل این اتفاق ، افزایش کسب و کارهای اینترنتی و فروشگاه های اینترنتی می باشد. شما با داشتن یک فروشگاه اینترنتی بدون در نظر گرفتن یک مکان ثابت ، بدون دغدغه می توانید در تمام نقاط ایران فعالیت کنید و بازار کسب و کار خود را به خوبی گسترش دهید. طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی ، تنها بخشی از خدمات طراحی سایت وبانت می باشد. اگر شما هم به دنبال یک شرکت طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی هستید با ما همراه باشید تا در ادامه مزیت ها و باقی موارد را با هم بررسی کنیم.

 

قیمت طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی

طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز که توسط وبانت انجام می گیرد ، شامل روش های گوناگون و متفاوتی می شود. این تفاوت در روش ها باعث شده است ، که طراحی وبسایت پزشکی با قیمت های متفاوتی برای شما کارفرماهای عزیز قابل سفارش گیری باشد. توجه داشته باشید! که پایین بودن قیمت طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی به معنی کم کیفیت بودن و یا امنیت پایین وبسایت نمی باشد ، بلکه این تفاوت به نوع طراحی ظاهری ، اختصاصی بودن یا عمومی بودن و همچنین امکانات اضافی در خواستی توسط شما می باشد. اگر شما هم به فکر افزایش فروش با کیفیت و استفاده از پتانسیل موجود در فضای آنلاین هستید ، بهترین گزینه استفاده از خدمات طراحی سایت ما می باشد.  اگه به مشاوره در رابطه با طراحی سایت نیاز دارید همین حالا با وبانت تماس بگیرید.

 

ویژگی های سایت فروش تجهیزات پزشکی که توسط وبانت طراحی می شود

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد ، که چرا وبانت را به عنوان طراح سایت خود باید انتخاب کنیم. ما در این بخش تفاوت ها را برای شما عزیزان بررسی خواهیم کرد تا بتوانید تصمیم قاطع تری در انتخاب شرکت طراحی سایت خود بگیرید.

 

ریسپانسیو بودن سایت فروش تجهیزات پزشکی

به دلیل استفاده بسیاری از کاربران اینترنتی از تلفن همراه برای جستجو کردن در گوگل ، نیاز به یک سایت ریسپانسیو و واکنشگرا  دارید. اگر فروشگاه مجازی شما به شکلی طراحی شده باشد که در تلفن های همراه با صفحه نمایش کوچک و همچنین تبلت ها خوب نمایش داده نشود ، قطعا نمی تواند رضایت کاربران خود را جلب کنید. به همین خاطر یکی از مهم ترین قسمت های طراحی سایت که وبانت بر روی آن تمرکز دارد ، ساخت سایت فروش تجهیزات پزشکی ریسپانسیو می باشد.

 

قابلیت ارسال پیامک برای مشتریان پس از تکمیل خرید

اگر شما عزیزان سایتی داشته باشید که بعد از خرید هر محصول اطلاعات خرید و کد رهگیری را بتواند برای کاربران شما ارسال کند ، بدون شک جذاب تر و مورد اطمینان تر می باشد. ما با استفاده از بهترین پنل های پیامکی این امر را به راحتی برای فروشگاه تجهیزات پزشکی شما انجام خواهیم داد.

 

قابلیت مقایسه محصولات

یکی دیگر از ویژگی هایی که ما در طراحی سایت تچهیزات پزشکی به آن توجه بسیاری خواهیم داشت ، استفاده از آپشن مقایسه محصولات با هم دیگر می باشد. محصولاتی که در یک دسته خدمات قرار گرفته می باشند ؛ وقتی بتوانند مقایسه شوند قطعا باعث جلب رضایت مشتری و انتخاب صحیح مشتریان شما می شود.

 

طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز

دسته بندی صحیح محصولات

یکی دیگر از اصلی ترین بخش های یک سایت ، داشتن دسته بندی محصولات می باشد. با داشتن یک دسته بندی با کیفیت ، می توانید به مرتب سازی فروشگاه تجهیزات  پزشکی مجازی خود کمک بسیاری کنید. زمانی که هر محصول در دسته مخصوص خود قرار داشته باشد ، مشتریان شما سردرگم نخواهند شد و به راحتی با انتخاب دسته مد نظر محصولات خود را انتخاب خواهند کرد. وبانت این خدمت را در تمامی طراحی های خود رعایت می کند تا شما عزیزان سایتی بی همتا داشته باشید.

 

پشتیبانی از زبان فارسی

یکی از مزیت های مهم طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی این است ، که از زبان فارسی پشتیبانی کند و کاربران به راحتی سفارش های خود را ثبت کنند. همچنین جستجوهای خود را به راحتی انجام دهند.

 

ایجاد گالری عکس برای محصولات پزشکی

این قابلیت برای هر محصول بصورت جداگانه تعریف شده. شما می توانید با توجه به نوع محصول برای آن گالری عکس ایجاد کنید ، که در فروش و جذابیت آن بسیار موثر می باشد.

 

ثبت کد های تخفیف

ما در طراحی سایت فروشگاه لوازم پزشکی ، این امکان را به شما عزیزان می دهیم که اگر مناسب یا کد تخفیفی مد نظر دارید در سایت خود ثبت کنید ، که مشتریان شما جذب سایت شما شوند و سفارش خود را با خوشحالی ثبت کنند.

 

استفاده از رنگ های متناسب با حوزه فعالیت شما

رنگ در طراحی سایت تاثیر بسیاری دارد. وبانت با در نظر گرفتن فعالیت شما ، بهترین رنگ ها را برای جذابتر شدن سایت شما استفاده می کند تا کاربران از فضای وبسایتتان نهایت لذت را ببرند.

 

طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز

ایجاد تعداد نامحدود محصولات برای فروش در سایت

این قابلیت در فروشگاه های گسترده واقعا به کار آمد است ، اینکه شما از نظر تعداد ایجاد محصول جدید محدودیت نداشته باشید و از این بابت خیالتان راحت باشد.

 

فروش خدمات شما به کاربران سایت

در صورت در خواست ، ما در سایت فروش تجهیزات پزشکی شما ، این قابلیت را می دهیم که حتی بتوانید خدمات خود را هم برای فروش بگذارید.

 

نداشتن محدودیت در ساخت دسته بندی ها

نیازی نیست نگران محدودیت در ساخت دسته بندی های سایت خود باشید. ما برای شما هر تعداد دسته بندی که نیاز داشته باشید را ایجاد خواهیم کرد تا تجهیزات خود را به خوبی گروه بندی کنید.

 

امکان چند مدیره بودن سایت

برخی از وبسایت ها نیاز دارند که چند مدیر سایت داشته باشند. این هم یکی از امکانات دیگریست که وبانت به شما ارائه خواهد داد.

 

قابلیت نمایش جدیدترین محصولات سایت

مشتریان همیشگی شما دوست دارند از جدیدترین محصولات سایتتان باخبر شوند، با استفاده از این امکان می توانید جدیدترین محصولات سایت را در قسمتی از سایت مثلا سایدبار برای نمایش دادن به کاربران خود قرار دهید.

 

نمایش پرفروش ترین محصولات پزشکی

محصولاتی که بیشترین فروش و بازدید را دارند ، می توانید به راحتی در قسمتی از سایت به نمایش بگذارید تا کاربرانی که وارد سایت شما می شوند محصولات برتر شما را مشاهده کنند.

 

تعریف روش های حمل و نقل گوناگون

شما می توانید انواع روش های حمل و نقل را از ما در خواست کرده و تعریف کنید. برای مثال : شما می توانید از روش های ارسال با باربری یا ارسال با پست پیشتاز بهره ببرید.

 

ساخت قوانین مالیاتی برای هر دسته و گروه از محصولات سایت

شما می توانید بر اساس درصد مالیاتی که برای یک محصول باید بپردازید ، یک قانون مالیاتی خاص برای آن دسته از محصولات تعیین کنید.

 

قابلیت ثبت دیدگاه های کاربران و امتیازدهی به محصول

کاربران سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی شما می توانند ، در صفحه هر محصول به آن محصول امتیاز داده و نظرات خود را راجب آن محصول بازگو کنند.

 

ساخت خبرنامه و ارسال آن به کاربران

ایمیل مارکتینگ یکی از راه های افزایش فروش محصولات سایت به حساب می آید که ، با گرفتن ایمیل کاربران سایت کمک بزرگی در جهت افزایش فروش محصولات می کند.

 

گزارش گیری دقیق

قابلیت گزارش گیری دقیق به شما در تحلیل فروش و سفارشات کمک بسیاری می کند.

 

پشتیبانی از واحد های پولی کشور های مختلف

اگر فردی که نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارد ، و می خواهد به کشور های دیگر هم فروش داشته باشد ، ما می میتوانیم این قابلیت را به وبسایت اضافه کنیم تا از واحد های پولی کشور های دیگر پشتیبانی شود.

 

انبار گردانی

یکی از مزیت های طراحی سایت فروشگاهی توسط وبانت انبر گردانی می باشد که بیشتر در فروشگاه های بزرگ کاربرد دارد.

 

خلاصه نویسی برای محصولات

ما قسمتی را برای متن خلاصه محصول در نظر گرفته ایم که کاربر قبل از اینکه به قسمت متن اصلی محصول مراجعه کند ابتدا خلاصه محصول را بخواند و از ویژگی های آن مطلع شود.

 

ارسال ایمیل و پیامک گزارشات به مشتریان و مدیر سایت

این هم یکی از امکاناتی است که می توانیم آن را اضاف کرده که در شرایط گوناگون به مشتریان و مدیر سایت گزارشات را ایمیل و پیامک کند.

 

قابلیت جستجوی پیشرفته محصولات براساس ویژگی های آن

اگر برای محصولات ویژگی های گوناگونی تعریف کرده باشید ، کاربران بر اساس همین ویژگی ها می توانند محصولات را جستجو کرده و محصول مورد نظرشان را به راحتی پیدا کنند.

 

تعریف حجم و وزن محصولات مختلف و استفاده از آن برای محاسبه هزینه حمل و نقل

این قابلیت برای فروشگاه های تجهیزات پزشکی بسیار کاربردی است و امکان تعریف وزن و حجم محصولات که بر اساس آن بتوان هزینه حمل و نقل تا مکان مد نظر مشتری را براحتی محاسبه می کند.

 

کلام آخر

ما بهترین متخصصان را در وبانت گرد هم آورده ایم تا باکیفیت ترین و منحصر به فرد ترین سایت ها را برای شما عزیزان به ارمغان آورند. اگر به مشاوره در رابطه با طراحی سایت فروش تجهیزات پزشکی در شیراز و خرید هاستینگ در شیراز نیاز دارید ، مشاورین ما در ساعات اداری به شما عزیزان مشاوره رایگان خواهند داد. با ما در تماس باشید. هم اکنون وبسایت لوازم پزشکی خود را سفارش دهید.

سفارش طراحی سایت تجهیزات پزشکی

 

بروزرساني : 8 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *