با خرید یکساله سرویس های وبانت تا 20 درصد تخفیف بگیرید

مشاوره در رابطه با طراحی سایت

مشاوره در رابطه با طراحی سایت

مشاوره در رابطه با طراحی سایت یکی از کار های مهم ، تاثیرگذار و چالش‌ برانگیز است. بدون مشاوره در این زمینه حتی اگر مجری سایت شما شرکت مایکروسافت هم باشد ممکن است مسیر درست طی نشود. مشاوره در این مورد یعنی تبادل اطلاعات و هم فکری. اطلاعاتی که زمینه‌ ساز تصمیمات بهتر ، مسیر های کوتاه‌ تر و هزینه‌ های کمتر می‌ شود. قبل از راه‌ اندازی هر کار مهمی ، مشاوره حرفه ای یکی از اصلی ترین بخش های کسب و کار می باشد! مخصوصا طراحی یک سایت خوب یا کسب و کار های اینترنتی. وبانت در این مطلب به شما عزیزان کمک می کند تا در رابطه با طراحی وبسایت ، با آگاهی کامل تصمیمات خود را به عمل آورید. با ما همراه باشید..

 

چرا قبل از طراحی سایت به مشاوره نیاز دارید؟

از افراد متخصص مشاوره بگیرید تا چرخ را از اول اختراع نکنید! طراحان وبسایت در ابتدا اطلاعات دقیقی در مورد زمینه کسب و کار شما ، نگرش ها ، مشکلات و … ندارند. بنابراین بدون مشاوره چیزی خلق خواهد شد که ممکن است چکش‌ کاری آن به قیمت ساخت مجدد آن تمام شود. پس اولین فایده مشاوره شناخت کافی مجری از روند چیزی است که شما قرار است در سایت خود عرضه یا ارائه کنید.

 

مشاوره در رابطه با طراحی سایت

مشاوره در رابطه با زمان و هزینه طراحی سایت

مشاوره بگیرید تا بتوانید بر روی زمان‌ بندی و منابع خودتان برنامه‌ ریزی بی نقصی داشته باشید. برآورد‌ هزینه سایت و همچنین تعرفه‌ های قیمت‌ گذاری که بر روی اینترنت می باشد تا حدود زیادی کلی است و بیشتر مشتریان را در سه تا پنج گروه دسته‌ بندی می‌ کند که ممکن است نیاز شما در هیچ یک از این دسته‌ ها نباشد. مشاوره حرفه ای و اصولی کمک می‌ کند تعرفه دقیق سایت خودتان را بتوانید محاسبه کنید. همچنین زمان‌ بندی اجرا ممکن است کمتر یا بیشتر از چیزی که واقعیت دارد ارزیابی و توافق شود که مشاور می‌ تواند این خطا ها را نیز به حداقل برساند.

 

مشاوره برای کاهش اشتباه و خطا ها

تجربه نشان داده که اکثر تعارض‌ های بین مشتری و کارفرما به دلیل عدم شناخت کامل طرفین از شرایط یکدیگر و در نتیجه ذهنیت‌ های مبهم طرفین نسبت به یکدیگر ایجاد می‌ شود. قرارداد ها و توافق‌ های حقوقی ، اگر چه در جریان هر کاری که دو یا چند طرف در آن درگیر هستند می‌تواند وظایف و تعهدات اشخاص را به خوبی مشخص کند ، اما برای همین موضوع هم نیاز است که با دقت بسیار به عمل برسد. اینجاست که یک مشاور حرفه ای نقش مهمی در به حداقل رساندن اختلاف‌ هایی که ممکن است طولانی شود ایفا می‌ کند.

 

آمادگی اولیه برای دریافت جلسه مشاوره

گاهی اطلاعات اولیه مانع کسب اطلاعات ثانویه می‌ شود. اطلاعات اولیه مواردی می باشد که در گوگل به آسانی بدست می‌ آید ، اما ممکن است چندان قابل فهم نباشد. اطلاعات ثانویه چیزی است که در جلسه مشاوره و در حین گفت و گوی تخصصی قابل درک است. تعداد زیادی از افراد ممکن است حتی به دلیل این اطلاعات در دسترس و ساده ، برای  مشکلات جدی هم به مشاوره مراجعه نکنند. اطلاعات در دسترسی آنلاین ، بهترین گزینه برای تمرکز روی موضوع مورد بحث و شناخت ادبیات آن است و لزوما ممکن است برای تصمیم‌ گیری مناسب نباشد.

 

مشاوره در رابطه با طراحی سایت

در مراحل راه اندازی سایت جدی باشید!

گاهی اوقات راه‌ اندازی وبسایت برای برخی تنها جنبه پرستیژ یا همسانی با سایرین را دارد. نگاه این اشخاص به وبسایت ممکن است چیزی در حد یک تراکت یا کارت ویزیت باشد ، که بود و نبود آن چندان مهم به نظر نمی‌ رسد. معمولا چنین دیدگاهی به عنوان یک مانع بر سر راه مشاوره قرار می‌گیرد. افراد به نسبت اهمیتی که به کار ها می‌ دهند برای آن هزینه و زمان صرف می کنند. این که سایت شما چقدر برای شما می‌ تواند جدی و موثر باشد نشان دهنده این است که برای توسعه کسب و کار خود چقدر اهمیت قائل هستید و برنامه ریزی و هدف گذاری کرده اید. مشاوره در رابطه با طراحی سایت یکی از عناصر اصلی پیش از طراحی می باشد!

 

هر جلسه مشاوره یک تجربه جدید است

پیشنهادات و تجارب دیگران صرف نظر از این که در حوزه طراحی و راه‌ اندازی سایت چقدر تخصص دارند می‌ت واند زمینه مثبت‌ بینی نسبت به پدیده مشاوره را فراهم کند. یکی از اصول مهم در صنعت مشاوره این است که بدانید از چه فردی مشاوره بگیرید و این مشاوره بر گرفته از دانش ، تخصص و تجربیات باشد. داشتن تنها یکی از این خصوصیات به تنهایی نمی‌ تواند از یک فرد یا شرکت ، مشاور خوبی سازد. پس الزاما نام تجربیات دیگران را نباید مشاوره گذاشت و برای مشاوره در رابطه با طراحی سایت باید از افراد متخصص و حرفه ای در خواست کمک کنید.

 

خدمات مشاوره وبانت

خدمات مشاوره وبانت کاملا رایگان می باشد! اگر نیاز شما در زمینه طراحی سایت در شیراز ، خرید هاستینگ د ر شیراز است ، مشاورین ما آماده خدمات رسانی برای قرار حضوری ، تلفنی یا آنلاین می باشند. هدف اصلی ما از ارائه خدمات مشاوره راهنمایی صحیح مشتریان و در آخر پذیرش پروژه‌ های آنهاست. اما به این نکته هم توجه داریم که اگر پایان جلسه مشاوره به هر دلیل منجر به یک قرار داد همکاری ختم نشد باز هم طرفین برنده این تعامل شوند. شما اطلاعات دقیق و جامعی نسبت به کاری که پیش رو دارید کسب می‌ کنید و ما هم در جریان یک نیاز و خواسته واقعی قرار می‌ گیریم. متخصصان ما اینجا هستند تا منحصر به فرد ترین وبسایت ها را برای شما عزیزان به ارمغان آورند. یکبار برای همیشه اعتمادتان را به ما بسپارید.

سفارش طراحی سایت

 

بروزرسانی : 9 مرداد 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *